Wieczory kawalerskie i panieńskie
w Gokarting Center

Organizujemy niezapomniane wieczory kawalerskie

Zastanawiasz się, gdzie zorganizować wieczór kawalerski kolegi? Szukasz miejsca z klimatem, w którym będziecie mogli bawić się w męskim gronie?A może jesteś drużbą najlepszego przyjaciela i chcesz, żeby jego impreza była wspominana przez długie lata? Nie masz łatwego zadania, ale zgłoś się od nas – na pewno wspólnie coś wymyślimy! Wywołamy uśmiech na twarzy pana młodego i Waszych kolegów! W Gokarting Center Regularnie organizujemy wieczory kawalerskie, których przebieg dostosowujemy do preferencji gości. Możesz liczyć na świetną atmosferę, dobrze jedzenie, drinki i inne napoje oraz prawdziwą zabawę na torze!

Wieczory kawalerskie z gokartami

W GoKarting Center czekają na Was wyjątkowe gokarty o mocy 9 KM i profesjonalny 360-metrowy tor. Niezapomniane emocje gwarantowane! Przeniesiecie się z nami do czasów dzieciństwa, chodzenia po drzewach, robienia baz i szukania skarbów – gokarty wyzwalają tak wiele emocji, że powinny stanowić obowiązkowy element wieczoru kawalerskiego! Wspólna zabawa w naszym centrum dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń. W ramach organizowanego spotkania oferujemy przeszkolenie z jazdy oraz zasad poruszania się po torze, profesjonalną obsługę i smaczne jedzenie. Z nami wszystkie wieczory kawalerskie są udane – Stworzymy idealne warunki do świetnej zabawy, która na długo zapadnie Wam w pamięć!

Zabawa w gronie międzynarodowym

W Polsce coraz więcej jest ślubów i wesel organizowanych w gronie mieszanym kulturowo. W GoKarting Center organizujemy również wieczory kawalerskie dla panów młodych-cudzoziemców. Zabawa na profesjonalnym torze nie wymaga doskonałej znajomości języka obcego przez wszystkich zaproszonych, a czas mija w przyjemnej atmosferze. Nauka nowych umiejętności, rywalizacja – to wszystko bardzo zbliża do siebie ludzi. Jeśli chcesz, by wszyscy goście poczuli się swobodnie i dobrze bawili, spotkanie w GoKarting Center będzie strzałem w dziesiątkę!

Wieczór panieński, który zapadnie w pamięć

Gokarting Center to fantastyczne miejsce, w którym zorganizujemy również wieczór panieński w wyjątkowym klimacie. Niejedna panna młoda pokazała, co potrafi na naszym torze. Dziewczyny również lubią świetnie się bawić, a smaczne jedzenie, dobre drinki i adrenalina związana z poruszaniem się pojazdem, to naprawdę fantastyczna mieszanka. Jazda gokartami zapewnia niezapomniane emocje i wywala prawdziwą radość. Na takim wieczorze panieńskim żadna dziewczyna nie będzie się nudzić!

Gokarty – oryginalny pomysł na zabawę

Martwisz się, że pannie młodej i koleżankom nie spodoba się jazda gokartami? Pomożemy Ci przełamać pierwsze lody – nasz instruktor dokładnie wyjaśni zasady poruszania się po torze i pomoże uczestniczkom imprezy oswoić się z pojazdami. Bądź spokojna, w głębi ducha dziewczyny kochają szybką jazdę i gwarantujemy, że potrafią się bawić na naszym torze! Przekonaj się sama, jakie to uczucie, gdy adrenalina kipi w Waszych żyłach! Obudźcie w sobie ducha rywalizacji i walczcie o puchar – możemy zorganizować dla profesjonalne Was zawody. Jeśli chcesz zaprosić na imprezę fotografa, to świetny pomysł – zdjęcia panny młodej w gokarcie będą niezapomnianą pamiątką. Zapraszamy do GoKarting na wyjątkowe wieczory kawalerskie i panieńskie!

Skontaktuj się z nami, omówimy szczegóły imprezy i pomożemy Ci w jej organizacji.

GoKarting Center

ul. Domagały 25 (Kraków-Rybitwy)
30-741 Kraków

+48 12 653 02 56

+48 500 440 750

Godziny otwarcia:

PN: 14:00 – 22:00
WT: 14:00 – 22:00
ŚR: 14:00 – 22:00
CZ: 14:00 – 22:00
PT: 14:00 – 23:00
SB: 10:00 – 23:00
ND: 10:00 – 22:00

© 2024 GoKarting Center.