Sala konferencyjna w GoKarting Center - Kraków

Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł zorganizować spotkanie dla swoich partnerów biznesowych, prezentację dla klientów lub zabawę integracyjną połączoną ze szkoleniem? W GoKarting Center czeka na naszych gości przestronna sala konferencyjna z system audiowizualnym. Wygodne miejsca siedzące, obsługa kelnerska i profesjonalne zaplecze techniczne i gastronomiczne sprawiają, że nasza sala jest idealna do organizowania różnego typu imprez i eventów. Chcesz urozmaicić szkolenie, a może potrzebujesz wyjątkowego punktu w programie konferencji? Po spotkaniu zapewnij swoim pracownikom, partnerom lub klientom moc niesamowitych wrażeń! Jazda gokartem po profesjonalnym 360-metrowym torze to wspaniałe doświadczenie, które na długo zapadanie w pamięć. W GoKarting Center możemy zorganizować zawody, które pozwolą wyłonić najszybszego kierowcę! Wszystkich zawodników przeszkolimy z zasad jazdy oraz obsługi urządzenia –   zobaczysz, że TAKA forma aktywności przydanie Wam do gustu! Zadzwoń i zarezerwuj salę konferencyjną już dziś! 

Profesjonalne spotkania biznesowe w mieście Kraków

Dla wszystkich, którzy chcą zorganizować spotkanie biznesowe lub event, przygotowaliśmy salę konferencyjną. To spokojne, wyciszone miejsce zaprojektowane z dbałością o detale. W GoKatring Center proponujemy  przedsiębiorcom z Krakowa oraz województwa małopolskiego pobyt w sali o wysokim standardzie – z wygodnymi siedzeniami i najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Zamontowany system audiowizualny sprawia, że stworzona przez nas przestrzeń doskonale nadaje się do zorganizowania ważnej telefokonferencji.

Szukasz sposobu, by z honorami przyjąć zagranicznych gości? Chcesz zorganizować ważną prezentację dla swoich klientów poza siedzibą firmy? Profesjonalna sala konferencyjna w Krakowie to strzał w dziesiątkę! Gwarantujemy bardzo dobre warunki, pyszne jedzenie i obsługę kelnerską na wysokim poziomie. Zyskasz przyjazną przestrzeń oraz doskonałą opiekę. Nad prawidłowym przebiegiem całego wydarzenia sprawują pieczę nasi doświadczeni pracownicy. Zapewniamy profesjonalną opiekę nad gośćmi, również tymi z zagranicy – każdy będzie czuł się komfortowo od chwili przekroczenia progu aż do zakończenia wydarzenia. Zachęcamy do powierzenia nam organizacji profesjonalnej imprezy! Jeśli chcesz, możemy zaplanować również jazdę gokartami, by Twoi goście na długo zapamiętali pobyt w GoKarting Center! Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na pytania i pomożemy zaplanować konferencję czy szkolenie w najdrobniejszych szczegółach. 

GoKarting Center

ul. Domagały 25 (Kraków-Rybitwy)
30-741 Kraków

+48 12 653 02 56

+48 500 440 750

Godziny otwarcia:

PN: 14:00 – 22:00
WT: 14:00 – 22:00
ŚR: 14:00 – 22:00
CZ: 14:00 – 22:00
PT: 14:00 – 23:00
SB: 10:00 – 23:00
ND: 10:00 – 22:00

© 2024 GoKarting Center.