Akadamie Kartingowa - Gokarty dla Dzieci

Przed Wami kolejny rodzinny weekend? Nie musicie spędzać go w domu! Zapraszamy serdecznie najmłodszych pasjonatów samochodów wyścigowych, Formuły 1 i ich rodziców do Gokarting Center! Nasza Akademia kartingowa działa na podstawie atrakcyjnego programu zajęć dla dzieci – Wasze maluchy na pewno nie będą się nudzić. Lekcje w Akademii to spotkania z doświadczonymi trenerami, które odbywają się w weekendy w godzinach porannych. Na zajęcia - gokarty dla dzieci - możecie zapisać pociechę, która mierzy ponad 125 centymetrów wzrostu. Jest to warunek konieczny, by zapewnić Waszemu dziecku bezpieczeństwo podczas zajęć. Koszt szkolenia to 490 złotych. W ramach jednego cyklu szkoleniowego organizujemy 2 spotkania, z których każde trwa około 2 godziny. Obawiacie się, że dziecko zgłodnieje w tym czasie? Możecie być spokojni – zaplanowaliśmy poczęstunek dla uczestników zajęć. W czasie szkolenia dzieci poznają zagadnienia teoretyczne – takie jak przepisy obowiązujące na torze i praktyczne, które mają nauczyć maluchy bezpiecznego poruszania się gokartami. Kładziemy nacisk na naukę odpowiedniej techniki hamowania oraz pokonywania zakrętów. Podarujcie swoim dzieciom wyjątkowe wspomnienia – zapiszcie je do naszej Akademii!

Gokarty dla dzieci – sposób na nudę

Wasze dziecko codziennie rozpiera energia? Pod czujnym okiem rośnie mały pasjonat silników lub dorasta miłośniczka pojazdów mechanicznych? Rodzice, pamiętajcie, że predyspozycje do jazdy gokartem ujawniają się bardzo wcześnie – już 5-letnie dziecko może odsłonić swój talent do poruszania się po torze, a w czasie jazdy doskonale się bawić. Dlatego powstały zajęcia „gokarty dla dzieci”. Profesjonalna akademia kartingowa to dla Waszej pociechy szansa na spożytkowanie energii i naukę nowych umiejętności. Przed pierwszymi zajęciami trener oceni, czy Wasza pociecha poradzi sobie w niewielkim gokarcie i będzie dobrze czuła się podczas zajęć

Gokarty dla dzieci – dlaczego warto?

Nauka jazdy gokartami uczy dziecko koordynacji ruchowej i umiejętności szybkiego podejmowania decyzji. Obecność innych dzieci – uczestników naszej Akademii kartinogowej wprowadza między maluchy elementy rywalizacji, a wszystko dzieje się pod okiem czujnego trenera. Jeśli chcecie, by Wasza pociecha zyskała nowe umiejętności, nabrała pewności siebie i poczuła pasję, która może zamienić się w prawdziwe hobby, zapiszcie ją do naszej Akademii!

Dbamy o bezpieczeństwo Twojego dziecka

W Akademii wiemy, jak ważne są dla Was bezpieczeństwo i dobre samopoczucie Waszych pociech. Dlatego starannie dobieramy kadrę trenerską – szukamy osób, które mają wiedzę i umiejętności oraz zdolności pedagogiczne. Wszystkie zajęcia są prowadzone w tempie dostosowanym do wieku i umiejętności uczestników, a przed wejściem do pojazdów przeprowadzamy szkolenie, które ma pomóc pociechom lepiej poczuć się za kierownicą. Gokarty dla dzieci to profesjonalne zajęcia, które organizujemy w GoKarting Center. Zapisz swojego syna lub córkę do naszej Akademii i patrz, jak się rozwija!

Akademia kartingowa

  • Akademia skierowana jest dla dzieci powyżej 125 cm wzrostu. Zajęcia będą się odbywać w nielicznych grupach, w zależności od poziomu zaawansowania w soboty lub w niedziele w godzinach porannych.
  • Dzieci będą zdobywać wiedzę i doświadczenie pod okiem  naszych trenerów
  • Każde zajęcia składają się z zagadnień teoretycznych jak i praktycznych. Będziemy zapoznawać młodych kierowców z zasadami i przepisami panującymi na torach kartingowych, uczyć ich poprawnej techniki jazdy i hamowania, pokonywania zakrętów, będziemy poznawać metody wyprzedzania oraz doskonalić szybką i bezpieczną jazdę.

  • Na każdym spotkaniu przewidziany jest poczęstunek dla uczestników.
Trans Alps Adventure

GoKarting Center

ul. Domagały 25 (Kraków-Rybitwy)
30-741 Kraków

+48 12 653 02 56

+48 500 440 750

Godziny otwarcia:

PN: 14:00 – 22:00
WT: 14:00 – 22:00
ŚR: 14:00 – 22:00
CZ: 14:00 – 22:00
PT: 14:00 – 23:00
SB: 10:00 – 23:00
ND: 10:00 – 22:00

© 2024 GoKarting Center.