Organizacja imprez firmowych - Kraków

Zorganizowanie imprezy firmowej w Krakowie to nie lada wyzwanie, dlatego też warto zadbać o oryginalny pomysł i miejsce, w którym nie zabraknie pozytywnych emocji i szansy na wzajemną integrację. GoKarting Center zaprasza do współpracy firmy zainteresowane przygotowaniem imprezy firmowej na naszym torze. Firmowe wyścigi to znakomita propozycja, aby wzmocnić i zbudować zgrany zespół pracowników wyzwalając w nich ducha rywalizacji.

Wspólna zabawa to okazja to przyjemnego spędzenia czasu i aktywności, jaką niewątpliwie jest jazda na torze kartingowym. Gokarty są niezwykle emocjonującym sportem, który skutecznie podnosi poziom adrenaliny. Przed wyjazdem na tor nasz personel szkoli każdego kierowcę w rzeczowy sposób wyjaśniając panujące zasady oraz techniki prowadzenia. Wszystko to dla jak największego bezpieczeństwa podczas wyścigu. Bez obaw, wszystkie gokarty, którymi dysponujemy prowadzi się bardzo łatwo i nie wymaga to specjalnych umiejętności. W GoKarting Center poznasz zupełnie inny wymiar kartingu.

Dokładamy wielu starań, żeby oferta na imprezy firmowe w Krakowie spełniła oczekiwania, co decyduje również o tym, że jest ona przygotowywana indywidualnie dla każdego klienta. Zachęcamy do wybrania także dodatkowych atrakcji. Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie zorganizować: wyścig na wyłączność, miejsca siedzące w naszych lożach, tort, specjalną ofertę gastronomiczną naszej pizzerii DRIVE INN 25, catering, animatora, który poprowadzi imprezę, wręczenie pucharów/medali/dyplomów. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i zadbamy o to, aby impreza firmowa w Krakowie na torze GoKarting Center były utrzymana na najlepszym poziomie i mile wspominana przez uczestników.

Niezapomniane imprezy firmowe

W GoKarting Center dbamy, by nasza oferta spełniała wymagania klientów. W eleganckich i urządzonych z dbałością o detale wnętrzach zapewniamy świetną atmosferę, smaczne jedzenie, dzięki którym będziecie wspaniale się bawić! Imprezy firmowe często wieją nudą – brakuje pomysłów, jak kreatywnie spędzić czas. Mając do dyspozycji gokarty, szybko poczujecie przypływ adrenaliny i pozytywnej energii. Takie spotkanie z kolegami i koleżankami z pracy na pewno na długo zapadnie Wam w pamięć i będzie niewyczerpanym źródłem firmowych anegdot.

Gokarty – sposób na integrację

Zespół pracowniczy stale się powiększa, ale panujące w firmie stosunki są chłodne? Pracownikom brakuje okazji do wspólnego spędzenia czasu i przełamania lodów? W GoKarting Center organizujemy imprezy firmowe – również spotkania integracyjne. Zabierz swój zespół lub całe biuro do nas i zobacz, jak nawiązuje się nić porozumienia i sympatii między uczestnikami wydarzenia. Jazda gokartami to moc wrażeń i dużo emocji. Na pewno wszyscy szybko poczują ducha rywalizacji. Nie musisz specjalnie się starać, by impreza nabrała tempa – zawody o puchar na pewno podziałają na wyobraźnię!

Imprezy firmowe dla różnych grup zawodowych

W naszym Centrum mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu spotkań integracyjnych i wyjść firmowych. Przygotowujemy nasze sale dla różnych grup zawodowych reprezentowanych przez kobiety i mężczyzn: handlowców, agentów ubezpieczeniowych, prawników, lekarzy, pracowników korporacji z różnych sektorów, pracowników produkcji, księgowych, zespołów z branży usługowych i wielu innych. W GoKarting Center dbamy o dobrą atmosferę – od progu czuć nastrój zabawy. Możesz być pewien, że u nas Twoi pracownicy szybko poczują odpowiedni klimat, a emocje związane z jazdą gokartem wezmą górę nad konwenansami.

Eleganckie spotkanie dla zagranicznych gości

Z naszego toru chętnie korzystają również firmy, które goszczą klientów, kontrahentów lub przedstawicieli zarządu z zagranicy. Po oficjalnych rozmach i eleganckiej kolacji przychodzi chwila na zabawę w atmosferze relaksu. Gokarty to świetnie rozwiązanie – można przełamać lody, porozmawiać na tematy niezwiązane z życiem zawodowym. Przez kilka godzin można poczuć atmosferę zabawy i pozwolić sobie na relaks.

Zapraszamy do GoKarting Center, organizujemy warte zapamiętania imprezy firmowe!  

GoKarting Center

ul. Domagały 25 (Kraków-Rybitwy)
30-741 Kraków

+48 12 653 02 56

+48 500 440 750

Godziny otwarcia:

PN: 14:00 – 22:00
WT: 14:00 – 22:00
ŚR: 14:00 – 22:00
CZ: 14:00 – 22:00
PT: 14:00 – 23:00
SB: 10:00 – 23:00
ND: 10:00 – 22:00

© 2024 GoKarting Center.