Zobacz co działo się na „Wszystkie ręce na pokład!- odbudujmy samochód Bartka!”

21
Maj

Bartosz Ostałowskijest jedynym na świecie profesjonalnym kierowcą wyścigowym oraz drifterem, który prowadzi samochód stopą! 12 lat temu w wypadku motocyklowym stracił obie ręce. Nie przeszkodziło mu to jednak w spełnianiu swoich marzeń. Bartek nie raz już udowodnił światu, że jest w stanie dokonywać rzeczy niemożliwych!
W ubiegłym roku był gościem Richarda Hammonda w brytyjskim programie motoryzacyjnym The Grand Tour. Odpowiedział również na wyzwanie Nico Hulkenberga, dając pokaz driftu pomiędzy bolidami F1 Teamu Renault.
Bartek z sukcesami rywalizuje ze sprawnymi kierowcami w Driftingowych Mistrzostwach Polski, Driftingowych Mistrzostwach Europy oraz ligach europejskich. Posiada międzynarodową licencję wyścigową FIA. Jest także dyplomowanym inżynierem samochodowym.
Niestety na początku tego roku, pechowego 13 lutego, podczas przygotowywania materiału promocyjnego, wydarzył się wypadek – doszczętnie spłonęło auto pokazowe Bartka, które wraz ze swoim Teamem budował przez cały ostatni rok.
Z pomocą Bartkowi ruszyła Fundacja AVALON, która rozpoczęła zbiórkę pieniędzy na odbudowę auta.

Postanowiliśmy pomóc! Wspólnie z Fundacją Bariera zorganizowaliśmy wydarzenie na naszym torze! 

Tor przekazał połowę z obrotu z tego dnia na rzecz fundacji, odbyły się również aukcje przedmiotów podarowanych prze kierowców rajdowych i nie tylko!  Łącznie udało się nam uzbierać prawie 10 tysięcy złotych.

Patronat Honorowy: Wojciech Kozak – Wicemarszałek Województwa Małopolskiego, Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski oraz Rafał Sonik
Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Oficjalne wideo z wydarzenia przygotowała Polska Agencja Filmowa!


Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Dziękujemy, że byliście z nami!!!!

Fundacja BarieraBlack Project E36 DriftingRafal KochanowskiPaweł JungJarek PieprzykDamian SzwedAdam JugowskiKrakowskie Klasyki NocąRzadkoszTeamDzikcustomsAuto-MebleGood Vibes WarriorsSelecta PitiPostularisotofotobudka.plMG Racing TeamKart Racing SchoolMichalina SabajFerus Rally TeamOlszaRallyTeam